Telefon

0541 878 89 68

Çalışma Saatleri

Pzt-Pzr: 10:00-18.30

Op. Dr. Nurten Koç Hakkında

Hakkımda

14.12.1968 yılında Ankara’da doğdum. İlk ve Orta öğretimimi Ankara’da tamamlayarak; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum ve çok sevdiğim hekimlik mesleğine ilk adımımı attım. Mecburi hizmet sonrası Tus sınavını kazanarak İnönü üniversitesi Tıp Fakültesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladım.2001 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığımı alıp Ankara’da Sincan Devlet hastanesi, Aksaray Doğum Hastanesi, Özel Aksaray Hastanesi, Ankara Özel Akropol Hastanesi, Etimesgut Devlet hastanesi, Özel Özkaya Tıp merkezi,Özel Arte(medisun ) Hastanesi,Özel Bilgi Hastanesi ve Özel Ankara Cerrahi merkezinde çalıştım. Asistanlığım ve uzmanlığım boyunca birçok kongre ve kurs ve sertifika programına katılıp bilimsel gelişmeleri takip ettim.

Hekimliğin bir sanat olduğunu,iyi bir hekim olmanın yolunun ise sanatkar olmak ve empati kurabilmek olduğunu düşünüyorum. Bu dönemde sayısız hasta görüp, doğum ve jinekolojik operasyonlar gerçekleştirdim. Ayrıca Tamamlayıcı Tıpa olan ilgim nedeniyle mezoterapi ve akupuktur eğitimlerini tamamladım.

Hastalıkların verdiği bulguları değerlendirirken sadece branşıma ait değerlendirme yapmadan, insan vücudunun bir bütün olduğunu unutmadan; hastayı bir bütün olarak değerlendirmenin ve buna uygun tedavi etmenin gerekliliğine ;modern tıptan uzaklaşmadan tamamlayıcı tıp dan da yararlanmanın doğruluğuna inanıyorum.

2019 yılında tüm bilgi, beceri ve deneyimlerimi hastalarıma daha kaliteli, konforlu ve rahat bir ortamda sunmak amacıyla kendi muayenehanemi açmaya karar verdim. Ankara / Çukurambar’da bulunan muayenehanemde hastalarıma hizmet vermeye devam ediyorum.

Tüm eğitim ve meslek hayatım boyunca benden desteğini esirgemeyen başta annem olmak üzere tüm aileme,dostlarıma ve sevgili çocuklarım Deniz ve Doğa’ya; sevgi ve minnetlerimi sunarım.

Op. Dr. Nurten KOÇ | Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Dr Nurten Koç Hemen Ara Dr Nurten Koç WhatsApp Hattı