Telefon

0541 878 89 68

Çalışma Saatleri

Pzt-Pzr: 10:00-18.30

Doğum Ankara Op. Dr. Nurten Koç

Doğum

Sevgili anne ve baba adayı beklediğiniz gebelik haberini aldınız. Yaklaşık 40 hafta sürecek mucizevi süreç sizi bekliyor. Aylardır beklediğiniz mucize gerçekleşti…Tebrik ederim…sevinçli, heyacanlı,bir o kadar da kaygılısınız. Gebelik süresinde yaşanabilecek olumsuzluklar, eş, dost, akrabanın yaşadığı olumsuz deneyimler sizi endişelendiriyor. Gebelik elbette dinamik bir süreç ve süreçte yaşanabilecek olumsuzluklar var. Burada önemli olan bu konuda bilinçli olmak ve hekiminizin tüm süreçte ve doğumda yanınızda olduğunu bilmektir.. Doğum paketleri Ankara ile, başlangıçta oldukça endişeli ve kaygılı başlayacak bu süreçte hem tıbbii hem de ruhsal yönden keyifli ve sıkıntısız yaşamanız için yanınızda olacağım. 28 yıllık hekim deneyimle ve 2 evlat sahibi olan bir anne olarak, bu süreçteki en önemli duygunuzun ve isteğinizin sorularınıza yanıt bulmak, ulaşılabilir olmak ve güven olduğunu biliyorum. Her aradığınızda ulaşabileceğiniz, doğumunuza gireceğinden emin olduğunuz ,sizinle empati yapabilen hekiminizle birlikte bu özel sürecin keyfini çıkartacak ve bebeğinizle duygusal bağınızı daha da güçlendireceksiniz.

Gebelik süreci ve doğumda kafanızdaki tüm soru işaretlerini yanıtlamak, keyifli ve sağlıklı bir doğum için gerekli özeni ve ilgiyi göstereceğimden emin olabilirsiniz. Gebelik boyunca İhtiyaç duyduğunuz her an bana ulaşabilirsiniz.

Doğum Paketi Nedir?

Doğum paketi, gebelik başlangıcı, doğum süresi ve sonrasına kadar geçen sürede ;olası problemlerin farkedilmesi ve önlem alınması,acil durumlarda gereken müdehalenin yapılması, hem anne hem de bebek sağlığı açısından oldukça önemlidir. O nedenle gebelik takibi ve doğum sürecinde karşılıklı sevgi, saygı ve uyum içinde olabileceğiniz bir hekimle bereber olmanız hem ruhsal hem de bedensel sağlığınız önemlidir. Anne ve baba adaylarının bebeklerini sağlıkla kucaklarına alıp evlerine gidecekleri koşulların sağlanması ise biz hekimlerin görevidir.

Bu nedenledir ki, sevgili anne ve baba adayı bu süreçte sizi sevgi, şefkat ve ilgiyle takip edecek, doğum sürecine hazırlayacak ve doğumda yanınızda olacak bir hekiminizin olması için ankara doğum paketi alternatiflerini değerlendirmeniz, sizin ve bebeğinizin yararına olacaktır.

Daha fazla bilgi almak ve danışmak için Dr. Nurten Koç'a iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Doğum Randevu Formu

Randevu almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurup Gönder butonuna basınız.

(Dr. Nurten Koç Doğum Randevu Formu)

Op. Dr. Nurten Koç Randevu Al
Dr Nurten Koç Hemen Ara Dr Nurten Koç WhatsApp Hattı